İçerikler

TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA, KIRMADAN ve KİRLETMEDEN

Yazar: Admin. Gösterim Şekli Blog

Mutfak evyesinin gideri tıkandı, mutfak gideri açma, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı mutfak borusu açma, tıkalı lavabo açma servisi, mutfak gider borusu tıkanıklığı kırmadan açma, sifon tıkanıklığı, mutfak atık gider borusu robotla açma firması, mutfağın pimaş borusu tıkandı nasıl açarım? Mutfak borusu neden çabuk tıkanıyor? Bu sorunuza cevap vermek çok zordur. Neden mi çünkü mutfak gider borularını dikkatli kullananda kullanmayan müşterimizinde borusunda tıkanmalar yaşanmaktadır. Ama basitçe şöyle sebeplerini sıralarsak ortaya birden fazla neden çıkmatadır. Mutfak gideri tıkandı sebebi :
* Mutfak borunuzda yeterli eğim yok bu yüzden tıkanmış olabilir.
* Mutfak borunuzdan aşırı yağlı su göndermiş olabilirsiniz.
* Mutfak borusuna çamaşır veya bulaşık makinesi bağlı ise bunlardan giden su içerisinde yağ ve tomak tomak tüyler birleşerek dirsek diye tabir edilen dönemeçlerde kuş yuvası gibi bir katı bölüm oluşturabilir.
* Yan daire ile gideriniz ortak bağlıdır, siz dikkatli kullansanız dahi yan komşunuzun gönderdiği atıklar borunuzda tıkanma yapabilir.
* Mutfak ana gider borusunun çatıda üzeri açık bırakılmıştır. Çatıdan çocukların attığı kabuk veya taşlar ana boruda tıkanma yapabilir. Lavabo borusu üzerindede aynı problemle karşılaşabilirsiniz.
* Mutfak borusu gideri açma servisi olarak sizlere ayda bir sıcak su ile marketlerde satılan lavabo açma kimyasallarını kullanmanızı öneriyoruz. Mutfak gider borusu tamamen tıkandığında bizi arayabilirsiniz. Biz makine ile açılması zor tıkanıklıkları hemen açıyoruz.
Lavabo borusu içerisine yerleşen tortu ve yağ birikintileri boru içerisinde bir katman oluşturur. Tıkanıklık problemlerine üzerine çalışan ekibimiz borularda meydana gelen çeper daralmasını tamamen yok etmek için robotla sisteme ilave olarak zincir sistemini geliştirmiştir. Tıkanıklık açıldıktan sonra herkes borunun tıkanıklığını açıldı zanneder. Fakat sadece mutfak gider borularına özgü unuttuğumuz bir şey var! Tıkanıklığı sadece robotun geçtiği delik kadar açtık. Sonrasında bize özgü yöntem devreye giriyor. Peki ne yapıyor sunuz? Zincir sistem dediğimiz yöntemi devreye sokuyoruz. Zincir borunun çeperinde yuvarlak oluşturarak daire şeklinde döne döne oluşan tortu ve yağları temizler. Tıkanıklık böylece köklü bir biçimde ortadan kaybolur.
Lavabo Tıkanıklığı
Lavabo Tıkanıklığı, Tıkalı Lavabo aç, lavabo borusu tıkanıklığı, lavobo aç, tıkanmış lavabo, tıkalı lavabo, lavabo açma servisi, tıkanmış lavabo açan firma Lavabonuzun giderini duvarları veya seramikleri kırmadan açıyoruz.
Lavabonuz tıkandı ve acil yardıma ihtiyacınız var. Telaş yapmayın aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda basit tıkanan lavabo gider borularınızı açabilirsiniz. Lavabo gideri açma sıkıntılı bir iş olmasına karşılık, müşterilerimize lavabo borusu açma konusunda birkaç pratik bilgi vermek istiyoruz. Tıkanmaları önlemek için yapılması gerekenler ve uyulması gereken kurallar;
- Lavabolarınızdan yağlı veya katı cisimler sakın göndermeyin. Bu cisimleri boru içerisinden çıkarmak ancak makine ile tıkanıklık açılarak yapılması gerekir.
- Kıl tüy v.b. maddeler kıyaslama yapılırsa borunun içerisini 5 yılda bir tıkanmasına sebep olur. Borunuza yapışan bu maddeleri kimyasal maddelerle temizleyebilirsiniz.
- Yeni tesisat döşeliyse pimaşın eğimine çok dikkat edin. Eğim verilmeden yapılan tesisatı tesisat ustanıza tekrar değiştirin. ilerde daha fazla problemler açabilir başınıza. Çıkacak problemlerden biri lavabo tıkanması bir diğeride su sızıntıları. Borunuzun içerisinde kalan ve kanala gitmeyen su boru ek yerlerinden contayı eriterek tamamen görevini yitirmesini sağlar ve 5 veya 10 yıl içinde alt katın tavanından su akmaya başlar. Belirtisi tavanda sararma ve siyahlaşma olur.
- Lavabonuz sık sık tıkanıyorsa ayda birkez marketlerde satılan lavabo aç kimyasalı alıp bu kimyasalı lavabonuza döktükten sonra ardından sıcak su dökün. Bunu yaparken dikkatli olun üzerinize sıçrama yapmasın. Cildi tahriş eden ve kokusu zararlı olan kimyasallar sağlığınıza zarar verebilir.
 Lavabolarınız özel RIDGID kanal açma robotu ile açılarak tamamen temizlenir. Firmamız piyasada en ünlü ve son teknolojiye sahip makineler ile size hizmet vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz makine ile tıkanan lavabo giderleriniz ve duş küvet giderleriniz mutfak giderleri kırmadan dökmeden kanal borusu açma makinesi ile temizlenir. Kanal görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız sektörde dedektörlü kamerayı ilk bünyesine katan firmadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kamera ile tıkanıklığın açıldığına emin olun kendi gözünüzle görün. Tıkanıklık açan firmaların çoğunda kamera olmadığı için fiyatları düşük gösterip ve hatta kameramız var deyip sizi kandırmalarına izin vermeyin. Tıkanıklık açılır. Hizmetimiz tüm avrupa ve anadolu yakası içindir. İstanbulun tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ekibimiz siz bizi arayıp arıza bildirimden kısa bir süre sonra orada olur tıkanıklığı açarlar.
Kalorifer ve Petek Montajı
Nipelli birleşim tekniği ile istenilen ebatlarda ekleme veya azaltma yapılabilir.
Radyatörün üst tarafında bulunan kanallar ısınan havayı odaya yönlendirerek hızlı ve homojen bir ısınma sağlar.
Su kanallarının 1 parmak çapında olması suyun dönüşünü hızlandırır ve kanal tıkanmalarını önler.
Uzun ömürlü alüminyum döküm radyatörler yıllara meydan okur.
Özel kanat yapısı, baca vazifesi görmekte olup ısıtma yüzeyini artırarak ısı transferini en yüksek seviyede gerçekleşmesini sağlar.
Yüksek verimliliğe rağmen düşük su hacmiyle tasarruf ve ekonomi sağlar.
Bu radyatörlerin hem satışını hemde montajını firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

ankara tesisat
tesisat
tesisat ankara
gürtes
gürtes tesisat
tesisat gürtes
keçiören Tesisat
yenimahalle Tesisat
çankaya Tesisat
balgat Tesisat
dikmen Tesisat
kızılay Tesisat
sıhhiye Tesisat
kurtuluş Tesisat
topraklık Tesisat
akdere Tesisat
abidinpaşa Tesisat
maltepe Tesisat
nato yolu Tesisat
mamak Tesisat
cebeci Tesisat
ulus Tesisat
yenidoğan Tesisat
siteler Tesisat
hasköy Tesisat
pursaklar Tesisat
aydınlıkevler Tesisat
incirli Tesisat
etlik Tesisat
bağlum Tesisat
ufuktepe Tesisat
atapark Tesisat
ovacık Tesisat
şentepe Tesisat
demet Tesisat
batıkent Tesisat
ostim Tesisat
ivedik Tesisat
gazi Tesisat
emek Tesisat
bahçelievler Tesisat
beşevler Tesisat
tandoğan Tesisat
iskitler Tesisat
rüzgarlı Tesisat
sincan Tesisat
elvankent Tesisat
kayaş Tesisat
etimesgut Tesisat
eryaman Tesisat

lale Tesisat

fatih Tesisat
atakule Tesisat
anıttepe Tesisat
esertepe Tesisat
yükseltepe Tesisat
sanatoryum Tesisat
gazino Tesisat
uyanış Tesisat
dutluk Tesisat
tepebaşı Tesisat
aktepe Tesisat
kuşcağız Tesisat
tirebolu Tesisat
yıldız Tesisat
seyranbağları Tesisat
hoşdere Tesisat
kuzgun Tesisat
tunalı Tesisat
esat Tesisat
ayrancı Tesisat
yukarı ayrancı Tesisat
aşağı ayrancı Tesisat
güvenlik Tesisat
oran Tesisat
oran sitesi Tesisat
uran kent Tesisat
uran Tesisat
çay yolu Tesisat
konutkent Tesisat
bilkent Tesisat
atatürk mahallesi Tesisat
kanal açma
tıkanıklık açma
doğalgaz tesisatı
doğalgaz
sıhhi tesisat
vitrifiye
çelik konstriksiyon
su tıkanığı
doğalgaz kaçağı
tesisatı
kolon tesisatı
kazan işleri
buhar kazanı
buhar kazanları
doğalgaz kazanları
doğalgaz kazanı
buhar kazanı

Yerden Isıtma Bakım

Yazar: Admin. Gösterim Şekli Blog

Yerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinamız ile temizliyoruz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makina ile yaptığımız için borularınızın içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Bu işlemi ayrıca kimyasalla yaptırmak isteyen müşterilerimiz için özel kimyasal ile temizlik yapılabiliyor. Bu kimyasal borular içerisinde biriken kireç, su taşı ve benzeri maddeleri yok eder. İstanbul tesisat radyatör ve yerden ısıtma temizlik fiyatımız şuan kampanyalı olduğu için kaçırmayın. 120 metre kareye kadar temizlik fiyatımız sabittir.
Zaman içerisinde radyatör tıkanır bu durum yeterli derecede ısınamamanıza neden olur. Yüksek ısı elde etmek için her sene radyatör temizliği (Bakımı) yapılmalıdır. Kombinizden yüksek verim alır yaklaşık % 20 YAKIT tasarrufu sağlarsınız.
Ankara Tesisat,Gürtes Tesisat,çankaya tesisat,kanal açma,sıhhi tesisat,kalorifer ve buhar kazanları,sirkülasyon ve dalgıç pompaları,elektrik kaynağı,klima santralleri,yangın tesisatı,hidrafor tesisatı,ayrancı tesisat,kızılay tesisat,keçiören tesisat,yenimahalle tesisat

Tıkanmış Boru Açma ve Tıkanmış Kanal Açma

Yazar: Admin. Gösterim Şekli Blog

Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı lavabo açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkalı pimaş açma, tıkanmış boru açma Hiçbiryeri kırmadan dökmeden robotla tıkalı boru açma hizmeti, Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma, kanal açma, gider borusu tıkanıklık açma, Ankara'nın her yerine servis hizmet veriyoruz. Lavabonuzun borusu tıkandı veya mutfağın gideri tıkandı artık korkmayın... Yeni teknoloji yeni hizmet artık boru tamiri diye birşey yok. Kanal açma robotları sayesinde tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo kalmıyor. Gider borusundan gönderdiğimiz kanal açma makinesi tıkalı olan noktayı bulup, borunun tıkanmasına sebep olan maddeyi söker parçalar. Örnek olarak lavabonuzun borusundan su hiç gitmiyor farzedin ve evyeden giden sula dolapların altından geri gelmeye başladı. Hiç telaş yapmayın. Yada bulaşık makinesinin giderinden geri gelmeye başladı tüm giderler birbirine bağlı olduğu için pis su en yakın mesafeden kendini dışarı atar. Mesela klozetinizin borusu tıkandığında klozetten su geri gelmez banyonuzun ortasında veya genelde klozetin yanına en yakın mesafeden dışarı çıkar. Siz banyo giderinin tıkandığını zannedersiniz fakat tıkalı olan klozetin ana borusudur. Boruların hepsi ilerde bir noktada birbirine bağlı çalışmaktadır. Birleşim yerinin az ilerisi veya çatal tıkandığında oraya bağlı tüm borulardan su gidişini durdurur. Açmak için kimyasallar deneyebiirsiniz yinede bir işe yaramıyorsa firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tuvaletten veya mutfak giderlerinden atılan pislikler zamanla borunuzun ek yerinde tıkanıklığa sebep olur ve suyun artık ileri değil daire içerisine gelmesine sebep olur. Bizi arayın en geç 1 saat içerinde tıkanıklığı açalım. Boru tıkanık açma makinesi ile tüm atık su boruları açılır. Bazen borularınızda biriken kireç bile tıkanıklığa sebep olmaktadır. Alaturka tuvaletlerde es dediğimiz yerde biriken kireç zamanla boruyu tamamen kapatır. Artık su gitmemye başlar kanal açma makinesi kireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar.
Ankara Tesisat,Gürtes Tesisat,çankaya tesisat,kanal açma,sıhhi tesisat,kalorifer ve buhar kazanları,sirkülasyon ve dalgıç pompaları,elektrik kaynağı,klima santralleri,yangın tesisatı,hidrafor tesisatı,ayrancı tesisat,kızılay tesisat,keçiören tesisat,yenimahalle tesisat

Kalorifer tesisatındaki radyatörlerinizin alt tarafı ısınmıyormu ?

Yazar: Admin. Gösterim Şekli Blog

Kombinin sıcaklığı yükselttiğiniz halde hala ısınamıyor musunuz ? Peki  çözüme birde farklı bir yöntemle yaklaşalım.
Kombi ve peteklerinizde biriken kireç ve su taşları radyatörünüzde bulunan kanalları tıkayıp suyun devir dayim yani sıcak suyun dönüşümüne engel olabilir. Ayrıca kalorifer tesisatınızı oluşturan borular içerisinde kireç suyun yolunu daraltabilir. Bunların hepsini gürtes tesisat olarak kimyasal ve makineler yardımıyla açıyoruz. Isınma konusunda daha farklı nedenlerden dolayı şikayetçiyseniz iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Telefondaki yetkiliye mutlaka ısınma problemlerini anlatın. Ankara Tesisat,Gürtes Tesisat,çankaya tesisat,kanal açma,sıhhi tesisat,kalorifer ve buhar kazanları,sirkülasyon ve dalgıç pompaları,elektrik kaynağı,klima santralleri,yangın tesisatı,hidrafor tesisatı,ayrancı tesisat,kızılay tesisat,keçiören tesisat,yenimahalle tesisat

Radyatör Temizliği

Yazar: Admin. Gösterim Şekli Blog

Radyatör temizliği denilince müşterilerimizin aklına sadece radyatör ve petekleri geliyor. Fakat radyatör temizliği yapıldığında firmamız hem kombinizin eşanjörünü hem de kalorifer tesisat borularını temizler. Bu temizliğin nasıl yapıldığını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.
Kalorifer radyatör yada diğer adıyla petek temizliği siz ne diyorsanız... Bu temizlikler 3 yılda bir yapılması gereken temizliktir. Kışa girmeden bütün müşterilerilerimize yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Temizlik işlemi makine ve radyatör temizleme kimyasalı ile birlikte yapılmaktadır. Makineyi tesisatınıza bağlayıp yaklaşık 45 dakika kimyasal ile suyu devir dayim yaptırıyoruz. Tesisatınızın ve radyatörlerinizin içerisindeki bütün su taşları kireçler peteğinizin tıkanmasına yol açan diğer yabancı maddeler sökülmüş oluyor. Temizlik işlemi bittikten sonra tesisatınızın su ile durulama işlemi yapılır. Bu işlemden sonra isteyen müşterilerimize radyatör ve kombiniz için geliştirilmiş koruma kimyasalı ısıtma sisteminizin içerisine ilave edilip kombiniz 10 dakika gibi bir kısa süre çalıştırılır. Kombi su ayarı ve peteklerin havası alındıktan sonra ısıtma sisteminiz kışa hazır bir şekilde bekletilir.
Ankara Tesisat,Gürtes Tesisat,çankaya tesisat,kanal açma,sıhhi tesisat,kalorifer ve buhar kazanları,sirkülasyon ve dalgıç pompaları,elektrik kaynağı,klima santralleri,yangın tesisatı,hidrafor tesisatı,ayrancı tesisat,kızılay tesisat,keçiören tesisat,yenimahalle tesisat